Uroczystość Świętej Elżbiety Węgierskiej – Patronki Przedszkola

przebrane dzieci

Dnia 18-tego listopada w naszym kościele parafialnym odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji patronalnego Święta Zgromadzenia Sióstr Świętej Elżbiety oraz naszego Przedszkola. Dzieci w montażu słowno-muzycznym opowiedziały o życiu i działalności Świętej Elżbiety Węgierskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę.
W naszym Przedszkolu również z okazji tej Uroczystości odbył się przegląd prac plastycznych o naszej Patronce pt. „Pomocna święta Elżbieta”. Dzieci różnymi technikami plastycznymi przedstawiły postać naszej Świętej.

dzieci w strojach

siostra czyta czytanie

dziewczynka czyta czytanie

dzieci niosą dary

dzieci śpiewają w kościele

dzieci - montaż słowno muzyczny

prace plastyczne

rozdanie nagród

dzieci z dyplomami

Udostępnij:
TRANSLATE